• autor: kdanak, 2018-05-28 08:06

Dynovia Dynów - LKS Grodziszczanka Grodzisko Dolne 3:2 (0:1)

Skład: Maris Mazjanis, Paweł Przeszło, Andrzej Przeszło, Mateusz Kulpa, Kacper Konieczny, Grzegorz Czerwonka, Piotr Miazga, Damian Karwacki, Konrad Karwacki, Marek Gałusza (49' Mateusz Bartnik), Jakub Gałusza (77' Dawid Wnęk)

Bramki:

35' samobójcze trafienie zawodnika Dynovii
55' samobójcze trafienie zawodnika Dynovii

Pierwsza samobójcza bramka padła po strzale Piotra Miazgi i obrońca Dynovii wbił piłkę do własnej bramki. Pierwszą połowę skończyliśmy naszym prowadzeniem 0:1.

Dziesięć minut po rozpoczęciu drugiej połowy bramkarz przy linii autu zamiast wybić piłkę na aut zagrał ją do środka boiska, gdzie czekał na nią Damian Karwacki, który oddał strzał na pustą bramkę, jednak w ostatniej chwili dopadł do niej bramkarz gospodarzy, a piłka odbiła się jeszcze od obrońcy i wpadła do bramki. Od 63 minuty piłka wpadała już tylko do naszej bramki, miedzy innymi po rzucie karnym w 79 minucie.