• Sawa Sonina - Bratek Bratkowice 1:4
  • Iskra Jawornik Polski - Strumyk Malawa 2:5

Kolejka 15.

• autor: kdanak, 2017-11-09 17:30

Teoretycznie ostatnia kolejka, ale w praktyce w związku z odwołaniem spotkania 8. kolejki, przed naszym zespołem jeszcze dwa mecze. Pewne jest to, że mecz z GKSem Niebylec jest ostatnim spotkaniem wyjazdowym dla naszego zespołu w rundzie jesiennej.

⚽ GKS Niebylec - LKS Grodziszczanka Grodzisko Dolne

12.11.2017 (niedziela), godz. 14:00

Stadion w Niebylcu

Przed naszym zespołem daleka podróż do oddalonego od Grodziska o prawie 80 kilometrów Niebylca.

GKS Aramix Niebylec to zespół, który w ligowej tabeli zajmuje ostatnie, 16. miejsce. Na swoim koncie ma 7 punktów, czyli o 11 mniej niż nasz zespół, który od kilku kolejek plasuje się na 8 miejscu. Nasz niedzielny rywal dotychczas w sezonie 2017/2018 wygrał tylko dwa spotkania, a jedno zremisował. Zespołem, który nie zdobył punktów z Niebylcem jest m.in. Strug Tyczyn, który pokonał nasz zespół. W meczu rozegranym w Tyczynie, GKS pokonał gospodarzy 0:2, czyli w takim samym stosunku, w jakim my polegliśmy w Tyczynie. Wszystkie  swoje punkty (7.), gospodarz niedzielnej potyczki zdobył w spotkaniach wyjazdowych.

GKS Niebylec jest beniaminkiem Klasy Okręgowej, wcześniej występował w pierwszej grupie rzeszowskiej A Klasy oraz w Klasie B.

Pewne jest, że w spotkaniu tym nie wystąpi Mateusz Walkowicz, który zobaczył już w tym sezonie 4 żółte kartki, przez co musi pauzować w tym spotkaniu, a także pewna jest nieobecność w składzie i na ławce rezerwowych Damiana Karwackiego, który ciągle ponosi odpowiedzialność za czerwoną kartkę uzyskaną w spotkaniu z Dynovią Dynów.

⚽️  SPARINGI 2018