• Sawa Sonina - Bratek Bratkowice 1:4
  • Iskra Jawornik Polski - Strumyk Malawa 2:5

Kolejka 8 - nadrabiamy zaległości

• autor: kdanak, 2017-11-15 18:51

Runda jesienna teoretycznie zakończyła się w ubiegłą niedzielę, jednak ze względu na to, jak zaprezentowaliśmy się w 15. kolejce, chcielibyśmy pokazać się z lepszej strony na koniec rundy, dlatego w najbliższą sobotę rozegramy jeszcze jeden mecz. A tak prawdę mówiąc to w sobotę rozegramy mecz z 8. kolejki, który został przełożony ze względu na panujące wtedy warunki atmosferyczne.

⚽ LKS Grodziszczanka Grodzisko Dolne - Jedność Niechobrz

18.11.2017 (sobota), godz. 12:00 - . Mecz został przełożony z 24.09.2017

Drużyna z Niechobrza w tabeli zajmuje 8. miejsce z 20 punktami na swoim koncie. Bilans spotkań tego zespołu to 6 zwycięstw, 2 remisy i 6 porażek. Wśród zespołów pokonanych przez drużynę z Niechobrza znajduje sie m.in. Crasnovia, Sonina czy Błażowa. W ostatniej kolejce, zawodnicy Jedności na wyjeździe ulegli drużynie z Dynowa 2:1. Wcześniej polegli m.in. z drużyną Sokoła, Korony i Strumyku.

Ostatnia potyczka obu drużyn miała miejsce w sezonie 2014/2015, w którym to Jedność Niechobrz zajęła pierwsze miejsce i uzyskała awans do IV ligi, z której spadła w kolejnym sezonie. Nasz zespół zajął wtedy miejsce 2, tracąc 18 punktów do Jedności. W meczach z Niechobrzem zdobyliśmy wtedy 4 punkty, najpierw na własnym stadionie zremisowaliśmy 0:0, a w rewanżu odnieśliśmy zwycięstwo 1:2. Bramki dla naszej drużyny zdobyli wtedy Andrzej Błotni i Dawid Wnęk.

⚽️  SPARINGI 2018