Aktualności

Start Borek Stary - LKS Grodziszczanka 3:3

• autor: k123, 2016-11-06 19:11

LKS Grodziszczanka remisuje mecz 12. kolejki z drużyną Startu Borka Starego.

Pierwsza bramka padła już w 9 minucie. Piłkę odbitą przez bramkarza rywali do bramki wpakował Mateusz Pałys. Nasz obrońca bramkarza gospodarzy pokonał jeszcze raz, tym razem w 24 minucie po asyście Mateusza Walkowicza. Nasza drużyna do 31 minuty spotkania prowadziła 2:0, wtedy rywale zdobyli kontaktową bramkę. Nasi zawodnicy w pierwszej połowie meczu nie wykorzystali kilku akcji sam na sam z bramkarzem, co szybko się zemściło. Na przerwę obydwie drużyny schodziły przy remisie 2:2, ponieważ w doliczonym czasie gry nasz bramkarz po raz drugi musiał wyciągać piłkę z bramki. Od 35 minuty Grodziszczanka musiała sobie radzić bez Pawła Kędzierskiego, strzelca 13 bramek dla naszej drużyny w tym sezonie. Napastnik nabawił się urazu kostki, co wykluczyło jego dalszy udział w spotkaniu.

Druga połowa owocowała w mniejsza ilość sytuacji podbramkowych. Padły tylko dwa gole. Najpierw po raz kolejny na prowadzenie wyszła nasza drużyna. W 48. minucie gola dla naszej drużyny zdobył Arkadiusz Duda po asyście Marcina Szpili. Natomiast w 65. minucie rywale wyrównali stan meczu. Pomimo kilku akcji w końcówce spotkania, wynik meczu nie zmienił się.

Remis spowodował, że LKS Grodziszczanka spadła w tabeli na drugie miejsce i obecnie traci do Błękitu Żołynia 1 punkt.

11 listopada o godzinie 14:00 zostanie rozegrane ostatnie spotkanie rundy jesiennej. Rywalem będzie nowy lider tabeli A Klasy - Błękit Żołynia.