LKS Grodziszczanka Grodzisko Dolne - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Bratek Bratkowice - Grodziszczanka Grodzisko Dolne 5:4
  • Strug Tyczyn - Błażowianka Błażowa 3:1
  • Strumyk Malawa - Crasnovia Krasne 1:0
  • Iskra Jawornik Polski - Jedność Niechobrz 0:3
  • Korona Rzeszów - KS Stobierna 0:1
  • GKS Niebylec - Sawa Sonina 1:3
  • Błękit Żołynia - Resovia II 2:1
  • Sokół Sokołów Małopolski - Dynovia Dynów 2:4
  •        

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 115, wczoraj: 224
ogółem: 666 035

statystyki szczegółowe

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-08-15 Strumyk Malawa 2:0 Bratek Bratkowice zobacz ›
2017-08-15 Strug Tyczyn 3:1 Iskra Jawornik Polski zobacz ›
2017-08-15 Błażowianka Błażowa 3:2 GKS Niebylec zobacz ›
2017-08-15 Crasnovia Krasne 2:3 Błękit Żołynia zobacz ›
2017-08-15 Jedność Niechobrz 2:3 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
2017-08-15 KS Stobierna 5:0 Dynovia Dynów zobacz ›
2017-08-15 Sawa Sonina 2:1 Resovia II zobacz ›
2017-08-15 Korona Rzeszów 2:2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne zobacz ›
2017-08-19 Bratek Bratkowice 3:0 Resovia II zobacz ›
2017-08-19 Błękit Żołynia 1:1 Jedność Niechobrz zobacz ›
2017-08-19 Strumyk Malawa 0:0 Strug Tyczyn zobacz ›
2017-08-20 Dynovia Dynów 5:3 Sawa Sonina zobacz ›
2017-08-20 Sokół Sokołów Małopolski 2:2 KS Stobierna zobacz ›
2017-08-20 GKS Niebylec 2:4 Crasnovia Krasne zobacz ›
2017-08-20 Korona Rzeszów 1:0 Błażowianka Błażowa zobacz ›
2017-08-20 Iskra Jawornik Polski 0:2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne zobacz ›
2017-08-25 Crasnovia Krasne 1:4 Korona Rzeszów zobacz ›
2017-08-26 Strug Tyczyn 1:1 Bratek Bratkowice zobacz ›
2017-08-26 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 1:2 Strumyk Malawa zobacz ›
2017-08-26 Jedność Niechobrz 2:1 GKS Niebylec zobacz ›
2017-08-26 Sawa Sonina 1:2 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
2017-08-27 Błażowianka Błażowa 2:4 Iskra Jawornik Polski zobacz ›
2017-08-27 KS Stobierna 0:1 Błękit Żołynia zobacz ›
2017-08-27 Resovia II 1:2 Dynovia Dynów zobacz ›
2017-08-30 Bratek Bratkowice 3:0 Dynovia Dynów zobacz ›
2017-08-30 Sokół Sokołów Małopolski 1:1 Resovia II zobacz ›
2017-08-30 Błękit Żołynia 0:3 Sawa Sonina zobacz ›
2017-08-30 GKS Niebylec 0:1 KS Stobierna zobacz ›
2017-08-30 Korona Rzeszów 1:0 Jedność Niechobrz zobacz ›
2017-08-30 Iskra Jawornik Polski 5:1 Crasnovia Krasne zobacz ›
2017-08-30 Strumyk Malawa 1:2 Błażowianka Błażowa zobacz ›
2017-08-30 Strug Tyczyn 2:0 Grodziszczanka Grodzisko Dolne zobacz ›
2017-09-02 Błażowianka Błażowa 1:0 Strug Tyczyn zobacz ›
2017-09-02 Crasnovia Krasne 2:1 Strumyk Malawa zobacz ›
2017-09-02 Jedność Niechobrz 2:0 Iskra Jawornik Polski zobacz ›
2017-09-02 Sawa Sonina 1:1 GKS Niebylec zobacz ›
2017-09-03 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2:2 Bratek Bratkowice zobacz ›
2017-09-03 KS Stobierna 0:4 Korona Rzeszów zobacz ›
2017-09-03 Resovia II 0:4 Błękit Żołynia zobacz ›
2017-09-03 Dynovia Dynów 2:2 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
2017-09-06 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2:2 Błażowianka Błażowa zobacz ›
2017-09-09 Błękit Żołynia 1:1 Dynovia Dynów zobacz ›
2017-09-09 Korona Rzeszów 1:0 Sawa Sonina zobacz ›
2017-09-09 Strumyk Malawa 4:1 Jedność Niechobrz zobacz ›
2017-09-09 Strug Tyczyn 4:1 Crasnovia Krasne zobacz ›
2017-09-10 Bratek Bratkowice 1:1 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
2017-09-10 GKS Niebylec 1:3 Resovia II zobacz ›
2017-09-10 Iskra Jawornik Polski 2:1 KS Stobierna zobacz ›
2017-09-13 Jedność Niechobrz 1:2 Strug Tyczyn zobacz ›
2017-09-16 Crasnovia Krasne 4:5 Grodziszczanka Grodzisko Dolne zobacz ›
2017-09-16 Sawa Sonina 5:1 Iskra Jawornik Polski zobacz ›
2017-09-16 Sokół Sokołów Małopolski 4:0 Błękit Żołynia zobacz ›
2017-09-17 Błażowianka Błażowa 5:2 Bratek Bratkowice zobacz ›
2017-09-17 KS Stobierna 0:4 Strumyk Malawa zobacz ›
2017-09-17 Resovia II 1:2 Korona Rzeszów zobacz ›
2017-09-17 Dynovia Dynów 1:0 GKS Niebylec zobacz ›
2017-09-23 GKS Niebylec 3:4 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
2017-09-23 Korona Rzeszów 3:1 Dynovia Dynów zobacz ›
2017-09-23 Iskra Jawornik Polski 2:1 Resovia II zobacz ›
2017-09-24 Błękit Żołynia 6:2 Bratek Bratkowice zobacz ›
2017-09-24 Błażowianka Błażowa 3:1 Crasnovia Krasne zobacz ›
2017-11-18 Strumyk Malawa 5:1 Sawa Sonina zobacz ›
2017-11-18 Strug Tyczyn 1:3 KS Stobierna zobacz ›
2017-11-18 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0:1 Jedność Niechobrz zobacz ›
2017-09-30 Jedność Niechobrz 1:0 Błażowianka Błażowa zobacz ›
2017-09-30 KS Stobierna 3:2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne zobacz ›
2017-09-30 Błękit Żołynia 2:1 GKS Niebylec zobacz ›
2017-09-30 Sawa Sonina 0:6 Strug Tyczyn zobacz ›
2017-10-01 Crasnovia Krasne 4:1 Bratek Bratkowice zobacz ›
2017-10-01 Resovia II 1:0 Strumyk Malawa zobacz ›
2017-10-01 Dynovia Dynów 2:0 Iskra Jawornik Polski zobacz ›
2017-10-01 Sokół Sokołów Małopolski 1:2 Korona Rzeszów zobacz ›
10  2017-10-07 Korona Rzeszów 6:1 Błękit Żołynia zobacz ›
10  2017-10-07 Strug Tyczyn 1:3 Resovia II zobacz ›
10  2017-10-07 Błażowianka Błażowa 1:3 KS Stobierna zobacz ›
10  2017-10-07 Crasnovia Krasne 1:3 Jedność Niechobrz zobacz ›
10  2017-10-08 Bratek Bratkowice 4:3 GKS Niebylec zobacz ›
10  2017-10-08 Strumyk Malawa 4:0 Dynovia Dynów zobacz ›
10  2017-10-08 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 4:0 Sawa Sonina zobacz ›
10  2018-04-25 Iskra Jawornik Polski Sokół Sokołów Małopolski 18:00
11  2017-10-14 Jedność Niechobrz 1:1 Bratek Bratkowice zobacz ›
11  2017-10-14 Sawa Sonina 0:3 Błażowianka Błażowa zobacz ›
11  2017-10-14 Błękit Żołynia 1:0 Iskra Jawornik Polski zobacz ›
11  2017-10-15 KS Stobierna 3:1 Crasnovia Krasne zobacz ›
11  2017-10-15 Resovia II 0:4 Grodziszczanka Grodzisko Dolne zobacz ›
11  2017-10-15 Dynovia Dynów 0:1 Strug Tyczyn zobacz ›
11  2017-10-15 Sokół Sokołów Małopolski 2:2 Strumyk Malawa zobacz ›
11  2017-10-15 GKS Niebylec 0:2 Korona Rzeszów zobacz ›
12  2017-10-21 Strug Tyczyn 2:0 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
12  2017-10-21 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 1:1 Dynovia Dynów zobacz ›
12  2017-10-21 Błażowianka Błażowa 5:0 Resovia II zobacz ›
12  2017-10-21 Crasnovia Krasne 2:0 Sawa Sonina zobacz ›
12  2017-10-21 Jedność Niechobrz 0:1 KS Stobierna zobacz ›
12  2017-10-22 Bratek Bratkowice 1:2 Korona Rzeszów zobacz ›
12  2017-10-22 Iskra Jawornik Polski 0:3 GKS Niebylec zobacz ›
12  2017-10-22 Strumyk Malawa 3:0 Błękit Żołynia zobacz ›
13  2017-10-28 Sawa Sonina 1:3 Jedność Niechobrz zobacz ›
13  2017-10-28 Korona Rzeszów 3:0 Iskra Jawornik Polski zobacz ›
13  2017-10-29 Resovia II 3:3 Crasnovia Krasne zobacz ›
13  2017-10-29 Dynovia Dynów 2:3 Błażowianka Błażowa zobacz ›
13  2017-10-29 Sokół Sokołów Małopolski 3:3 Grodziszczanka Grodzisko Dolne zobacz ›
13  2017-10-29 Błękit Żołynia 0:0 Strug Tyczyn zobacz ›
13  2017-10-29 GKS Niebylec 0:3 Strumyk Malawa zobacz ›
13  2018-04-04 KS Stobierna 0:1 Bratek Bratkowice zobacz ›
14  2017-11-04 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2:2 Błękit Żołynia zobacz ›
14  2017-11-04 Crasnovia Krasne 4:1 Dynovia Dynów zobacz ›
14  2017-11-04 Jedność Niechobrz 6:0 Resovia II zobacz ›
14  2017-11-05 Bratek Bratkowice 3:0 Iskra Jawornik Polski zobacz ›
14  2017-11-05 Strumyk Malawa 2:3 Korona Rzeszów zobacz ›
14  2017-11-05 Strug Tyczyn 0:2 GKS Niebylec zobacz ›
14  2017-11-05 Błażowianka Błażowa 3:1 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
14  2017-11-05 KS Stobierna 0:2 Sawa Sonina zobacz ›
15  2017-11-11 Sawa Sonina 1:4 Bratek Bratkowice zobacz ›
15  2017-11-11 Dynovia Dynów 2:1 Jedność Niechobrz zobacz ›
15  2017-11-11 Korona Rzeszów 0:1 Strug Tyczyn zobacz ›
15  2017-11-12 Resovia II 2:2 KS Stobierna zobacz ›
15  2017-11-12 Sokół Sokołów Małopolski 7:0 Crasnovia Krasne zobacz ›
15  2017-11-12 Błękit Żołynia 1:0 Błażowianka Błażowa zobacz ›
15  2017-11-12 GKS Niebylec 6:0 Grodziszczanka Grodzisko Dolne zobacz ›
15  2017-11-12 Iskra Jawornik Polski 2:5 Strumyk Malawa zobacz ›
16  2018-04-18 Bratek Bratkowice 0:4 Strumyk Malawa zobacz ›
16  2018-04-18 Iskra Jawornik Polski 0:1 Strug Tyczyn zobacz ›
16  2018-04-18 GKS Niebylec 2:2 Błażowianka Błażowa zobacz ›
16  2018-04-18 Błękit Żołynia 0:1 Crasnovia Krasne zobacz ›
16  2018-04-18 Sokół Sokołów Małopolski 3:3 Jedność Niechobrz zobacz ›
16  2018-04-18 Dynovia Dynów 0:0 KS Stobierna zobacz ›
16  2018-04-18 Resovia II 3:1 Sawa Sonina zobacz ›
16  2018-04-18 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2:0 Korona Rzeszów zobacz ›
17  2018-03-25 Resovia II 2:1 Bratek Bratkowice zobacz ›
17  2018-05-30 Sawa Sonina Dynovia Dynów 18:00
17  2018-05-30 KS Stobierna Sokół Sokołów Małopolski 18:00
17  2018-05-30 Jedność Niechobrz Błękit Żołynia 18:00
17  2018-05-30 Crasnovia Krasne GKS Niebylec 18:00
17  2018-05-30 Błażowianka Błażowa Korona Rzeszów 18:00
17  2018-05-30 Grodziszczanka Grodzisko Dolne Iskra Jawornik Polski 18:00
17  2018-05-30 Strug Tyczyn Strumyk Malawa 18:00
18  2018-03-31 Bratek Bratkowice 3:1 Strug Tyczyn zobacz ›
18  2018-03-31 Strumyk Malawa 1:1 Grodziszczanka Grodzisko Dolne relacja ›
18  2018-03-31 Iskra Jawornik Polski 1:4 Błażowianka Błażowa zobacz ›
18  2018-03-31 Korona Rzeszów 4:2 Crasnovia Krasne zobacz ›
18  2018-03-31 GKS Niebylec 0:0 Jedność Niechobrz zobacz ›
18  2018-03-31 Błękit Żołynia 3:0 KS Stobierna zobacz ›
18  2018-03-31 Sokół Sokołów Małopolski 0:2 Sawa Sonina zobacz ›
18  2018-03-31 Dynovia Dynów 0:2 Resovia II zobacz ›
19  2018-04-07 Sawa Sonina 0:2 Błękit Żołynia zobacz ›
19  2018-04-07 KS Stobierna 1:0 GKS Niebylec zobacz ›
19  2018-04-07 Jedność Niechobrz 0:0 Korona Rzeszów zobacz ›
19  2018-04-07 Crasnovia Krasne 3:2 Iskra Jawornik Polski zobacz ›
19  2018-04-07 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0:3 Strug Tyczyn zobacz ›
19  2018-04-08 Dynovia Dynów 2:4 Bratek Bratkowice zobacz ›
19  2018-04-08 Resovia II 4:1 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
19  2018-04-08 Błażowianka Błażowa 0:1 Strumyk Malawa zobacz ›
20  2018-04-14 Strumyk Malawa 1:0 Crasnovia Krasne zobacz ›
20  2018-04-14 Korona Rzeszów 0:1 KS Stobierna zobacz ›
20  2018-04-15 Bratek Bratkowice 5:4 Grodziszczanka Grodzisko Dolne zobacz ›
20  2018-04-15 Strug Tyczyn 3:1 Błażowianka Błażowa zobacz ›
20  2018-04-15 Iskra Jawornik Polski 0:3 Jedność Niechobrz zobacz ›
20  2018-04-15 GKS Niebylec 1:3 Sawa Sonina zobacz ›
20  2018-04-15 Błękit Żołynia 2:1 Resovia II zobacz ›
20  2018-04-15 Sokół Sokołów Małopolski 2:4 Dynovia Dynów zobacz ›
21  2018-04-21 Sawa Sonina Korona Rzeszów 16:00
21  2018-04-21 KS Stobierna Iskra Jawornik Polski 16:00
21  2018-04-21 Jedność Niechobrz Strumyk Malawa 15:00
21  2018-04-21 Crasnovia Krasne Strug Tyczyn 15:00
21  2018-04-22 Sokół Sokołów Małopolski Bratek Bratkowice 16:00
21  2018-04-22 Dynovia Dynów Błękit Żołynia 16:00
21  2018-04-22 Resovia II GKS Niebylec 17:00
21  2018-04-22 Błażowianka Błażowa Grodziszczanka Grodzisko Dolne 17:00
22  2018-04-28 Bratek Bratkowice Błażowianka Błażowa 16:00
22  2018-04-28 Strug Tyczyn Jedność Niechobrz 17:00
22  2018-04-28 Strumyk Malawa KS Stobierna 16:00
22  2018-04-28 Iskra Jawornik Polski Sawa Sonina 16:00
22  2018-04-28 Korona Rzeszów Resovia II 17:00
22  2018-04-28 GKS Niebylec Dynovia Dynów 17:00
22  2018-04-28 Błękit Żołynia Sokół Sokołów Małopolski 16:00
22  2018-04-29 Grodziszczanka Grodzisko Dolne Crasnovia Krasne 16:00
23  2018-05-02 Bratek Bratkowice Błękit Żołynia 16:00
23  2018-05-02 Sokół Sokołów Małopolski GKS Niebylec 16:00
23  2018-05-02 Dynovia Dynów Korona Rzeszów 16:30
23  2018-05-02 Resovia II Iskra Jawornik Polski 16:00
23  2018-05-02 Sawa Sonina Strumyk Malawa 11:00
23  2018-05-02 KS Stobierna Strug Tyczyn 16:00
23  2018-05-02 Jedność Niechobrz Grodziszczanka Grodzisko Dolne 12:00
23  2018-05-02 Crasnovia Krasne Błażowianka Błażowa 13:00
24  2018-05-05 Bratek Bratkowice Crasnovia Krasne 15:00
24  2018-05-05 Błażowianka Błażowa Jedność Niechobrz 16:00
24  2018-05-05 Grodziszczanka Grodzisko Dolne KS Stobierna 15:00
24  2018-05-05 Strumyk Malawa Resovia II 17:00
24  2018-05-05 Iskra Jawornik Polski Dynovia Dynów 16:00
24  2018-05-05 Korona Rzeszów Sokół Sokołów Małopolski 15:00
24  2018-05-05 GKS Niebylec Błękit Żołynia 17:00
24  2018-05-05 Strug Tyczyn Sawa Sonina 16:00
25  2018-05-12 GKS Niebylec Bratek Bratkowice 14:00
25  2018-05-12 Błękit Żołynia Korona Rzeszów 11:00
25  2018-05-12 Sokół Sokołów Małopolski Iskra Jawornik Polski 13:00
25  2018-05-12 Dynovia Dynów Strumyk Malawa 12:00
25  2018-05-12 Resovia II Strug Tyczyn 16:00
25  2018-05-12 Sawa Sonina Grodziszczanka Grodzisko Dolne 15:00
25  2018-05-12 KS Stobierna Błażowianka Błażowa 11:00
25  2018-05-12 Jedność Niechobrz Crasnovia Krasne 15:00
26  2018-05-19 Bratek Bratkowice Jedność Niechobrz 11:00
26  2018-05-19 Crasnovia Krasne KS Stobierna 14:00
26  2018-05-19 Błażowianka Błażowa Sawa Sonina 15:00
26  2018-05-19 Grodziszczanka Grodzisko Dolne Resovia II 17:00
26  2018-05-19 Strug Tyczyn Dynovia Dynów 16:00
26  2018-05-19 Strumyk Malawa Sokół Sokołów Małopolski 15:00
26  2018-05-19 Iskra Jawornik Polski Błękit Żołynia 11:00
26  2018-05-19 Korona Rzeszów GKS Niebylec 14:00
27  2018-05-26 Korona Rzeszów Bratek Bratkowice 15:00
27  2018-05-26 GKS Niebylec Iskra Jawornik Polski 14:00
27  2018-05-26 Błękit Żołynia Strumyk Malawa 12:00
27  2018-05-26 Sokół Sokołów Małopolski Strug Tyczyn 15:00
27  2018-05-26 Dynovia Dynów Grodziszczanka Grodzisko Dolne 15:30
27  2018-05-26 Resovia II Błażowianka Błażowa 15:00
27  2018-05-26 Sawa Sonina Crasnovia Krasne 15:00
27  2018-05-26 KS Stobierna Jedność Niechobrz 15:00
28  2018-06-02 Bratek Bratkowice KS Stobierna 14:00
28  2018-06-02 Jedność Niechobrz Sawa Sonina 14:00
28  2018-06-02 Crasnovia Krasne Resovia II 17:00
28  2018-06-02 Błażowianka Błażowa Dynovia Dynów 14:00
28  2018-06-02 Grodziszczanka Grodzisko Dolne Sokół Sokołów Małopolski 14:00
28  2018-06-02 Strug Tyczyn Błękit Żołynia 14:30
28  2018-06-02 Strumyk Malawa GKS Niebylec 14:00
28  2018-06-02 Iskra Jawornik Polski Korona Rzeszów 14:30
29  2018-06-09 Iskra Jawornik Polski Bratek Bratkowice 14:00
29  2018-06-09 Korona Rzeszów Strumyk Malawa 12:00
29  2018-06-09 GKS Niebylec Strug Tyczyn 13:00
29  2018-06-09 Błękit Żołynia Grodziszczanka Grodzisko Dolne 14:00
29  2018-06-09 Sokół Sokołów Małopolski Błażowianka Błażowa 13:00
29  2018-06-09 Dynovia Dynów Crasnovia Krasne 15:00
29  2018-06-09 Resovia II Jedność Niechobrz 14:00
29  2018-06-09 Sawa Sonina KS Stobierna 14:00
30  2018-06-16 Bratek Bratkowice Sawa Sonina 13:00
30  2018-06-16 KS Stobierna Resovia II 16:00
30  2018-06-16 Jedność Niechobrz Dynovia Dynów 14:00
30  2018-06-16 Crasnovia Krasne Sokół Sokołów Małopolski 14:00
30  2018-06-16 Błażowianka Błażowa Błękit Żołynia 14:00
30  2018-06-16 Grodziszczanka Grodzisko Dolne GKS Niebylec 14:00
30  2018-06-16 Strug Tyczyn Korona Rzeszów 11:00
30  2018-06-16 Strumyk Malawa Iskra Jawornik Polski 14:00

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2017-09-13 Stal Łańcut 1:1 Grodziszczanka Grodzisko Dolne zobacz ›
---  2017-10-04 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 6:1 Iskra Jawornik Polski zobacz ›
---  2017-10-17 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2:3 Izolator Boguchwała zobacz ›

Najbliższe spotkanie

Błażowianka BłażowaGrodziszczanka Grodzisko Dolne
Błażowianka Błażowa   Grodziszczanka Grodzisko Dolne
2018-04-22, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 21
Sokół Sokołów Małopolski - Bratek Bratkowice
Dynovia Dynów - Błękit Żołynia
Resovia II - GKS Niebylec
Sawa Sonina - Korona Rzeszów
KS Stobierna - Iskra Jawornik Polski
Jedność Niechobrz - Strumyk Malawa
Crasnovia Krasne - Strug Tyczyn
Błażowianka Błażowa - Grodziszczanka Grodzisko Dolne

Ostatnie spotkanie

Grodziszczanka Grodzisko DolneKorona Rzeszów
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2:0 Korona Rzeszów
2018-04-18, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 20
Bratek Bratkowice 5:4 Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Strug Tyczyn 3:1 Błażowianka Błażowa
Strumyk Malawa 1:0 Crasnovia Krasne
Iskra Jawornik Polski 0:3 Jedność Niechobrz
Korona Rzeszów 0:1 KS Stobierna
GKS Niebylec 1:3 Sawa Sonina
Błękit Żołynia 2:1 Resovia II
Sokół Sokołów Małopolski 2:4 Dynovia Dynów

Najnowsza galeria

LKS Grodziszczanka Grodzisko Dolne - Sawa Sonina 4:0 (08.10.2017)
Ładowanie...

Statystyki drużyny