LKS Grodziszczanka Grodzisko Dolne - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • KS Dąbrówki - SPEC Stal Łańcut 1:3
  • LKS Wola Dalsza - Start Brzóza Stadnicka 1:4
  • Zorza Trzeboś - Szarotka Rogóżno 1:1
  • Tatyna Dylągówka - Wisłok Czarna 1:4
  • Leśna Wólka Podleśna - Dynovia Dynów 2:4
  • Czarni Kraczkowa - Iskra Jawornik Polski 3:2
  • Jawor Krzemienica - LKS Grodziszczanka Grodzisko Dolne 5:2
  •        

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 306, wczoraj: 428
ogółem: 714 900

statystyki szczegółowe

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-08-18 Start Brzóza Stadnicka 3:0 Jawor Krzemienica zobacz ›
2018-08-19 Szarotka Rogóżno 2:3 LKS Grodziszczanka Grodzisko Dolne zobacz ›
2018-08-19 Dynovia Dynów 2:2 SPEC Stal Łańcut zobacz ›
2018-08-19 Wisłok Czarna 2:0 Iskra Jawornik Polski zobacz ›
2018-08-19 KS Dąbrówki 2:1 Czarni Kraczkowa zobacz ›
2018-08-19 LKS Wola Dalsza 3:1 Leśna Wólka Podleśna zobacz ›
2018-08-19 Zorza Trzeboś 0:4 Tatyna Dylągówka zobacz ›
2018-08-25 Czarni Kraczkowa 1:4 LKS Wola Dalsza zobacz ›
2018-08-25 Jawor Krzemienica 0:1 KS Dąbrówki zobacz ›
2018-08-25 LKS Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0:3 Start Brzóza Stadnicka zobacz ›
2018-08-26 SPEC Stal Łańcut 5:0 Tatyna Dylągówka zobacz ›
2018-08-26 Leśna Wólka Podleśna 0:3 Zorza Trzeboś zobacz ›
2018-08-26 Iskra Jawornik Polski 1:1 Szarotka Rogóżno zobacz ›
2018-08-26 Dynovia Dynów 4:2 Wisłok Czarna zobacz ›
2018-09-01 LKS Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2:4 KS Dąbrówki zobacz ›
2018-09-02 Wisłok Czarna 3:2 SPEC Stal Łańcut zobacz ›
2018-09-02 Szarotka Rogóżno 1:4 Dynovia Dynów zobacz ›
2018-09-02 Start Brzóza Stadnicka 1:0 Iskra Jawornik Polski zobacz ›
2018-09-02 LKS Wola Dalsza 1:1 Jawor Krzemienica zobacz ›
2018-09-02 Zorza Trzeboś 8:1 Czarni Kraczkowa zobacz ›
2018-09-02 Tatyna Dylągówka 3:2 Leśna Wólka Podleśna zobacz ›
2018-09-08 Czarni Kraczkowa 4:4 Tatyna Dylągówka zobacz ›
2018-09-08 Jawor Krzemienica 3:1 Zorza Trzeboś zobacz ›
2018-09-08 LKS Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2:4 LKS Wola Dalsza zobacz ›
2018-09-09 SPEC Stal Łańcut 7:1 Leśna Wólka Podleśna zobacz ›
2018-09-09 Iskra Jawornik Polski 2:2 KS Dąbrówki zobacz ›
2018-09-09 Dynovia Dynów 2:2 Start Brzóza Stadnicka zobacz ›
2018-09-09 Wisłok Czarna 5:1 Szarotka Rogóżno zobacz ›
2018-09-15 Szarotka Rogóżno 2:7 SPEC Stal Łańcut zobacz ›
2018-09-15 Start Brzóza Stadnicka 1:4 Wisłok Czarna zobacz ›
2018-09-15 Leśna Wólka Podleśna 2:2 Czarni Kraczkowa zobacz ›
2018-09-15 LKS Wola Dalsza 3:0 Iskra Jawornik Polski zobacz ›
2018-09-15 Tatyna Dylągówka 3:2 Jawor Krzemienica zobacz ›
2018-09-15 KS Dąbrówki 3:1 Dynovia Dynów zobacz ›
2018-09-16 Zorza Trzeboś 4:3 LKS Grodziszczanka Grodzisko Dolne zobacz ›
2018-09-22 SPEC Stal Łańcut 3:0 Czarni Kraczkowa zobacz ›
2018-09-22 Jawor Krzemienica 2:2 Leśna Wólka Podleśna zobacz ›
2018-09-22 LKS Grodziszczanka Grodzisko Dolne 1:1 Tatyna Dylągówka zobacz ›
2018-09-22 Iskra Jawornik Polski 0:1 Zorza Trzeboś zobacz ›
2018-09-22 Dynovia Dynów 3:0 LKS Wola Dalsza zobacz ›
2018-09-22 Wisłok Czarna 2:0 KS Dąbrówki zobacz ›
2018-09-22 Szarotka Rogóżno 2:1 Start Brzóza Stadnicka zobacz ›
2018-09-29 Start Brzóza Stadnicka 0:1 SPEC Stal Łańcut zobacz ›
2018-09-29 KS Dąbrówki 0:1 Szarotka Rogóżno zobacz ›
2018-09-29 LKS Wola Dalsza 0:1 Wisłok Czarna zobacz ›
2018-09-29 Zorza Trzeboś 4:2 Dynovia Dynów zobacz ›
2018-09-29 Tatyna Dylągówka 2:2 Iskra Jawornik Polski zobacz ›
2018-09-29 Czarni Kraczkowa 3:0 Jawor Krzemienica zobacz ›
2018-09-30 Leśna Wólka Podleśna 0:3 LKS Grodziszczanka Grodzisko Dolne zobacz ›
2018-10-06 SPEC Stal Łańcut 7:2 Jawor Krzemienica zobacz ›
2018-10-06 LKS Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2:1 Czarni Kraczkowa zobacz ›
2018-10-06 Iskra Jawornik Polski 3:1 Leśna Wólka Podleśna zobacz ›
2018-10-06 Dynovia Dynów 3:1 Tatyna Dylągówka zobacz ›
2018-10-06 Wisłok Czarna 6:0 Zorza Trzeboś zobacz ›
2018-10-06 Szarotka Rogóżno 1:3 LKS Wola Dalsza zobacz ›
2018-10-06 Start Brzóza Stadnicka 4:3 KS Dąbrówki zobacz ›
2018-10-13 KS Dąbrówki 1:3 SPEC Stal Łańcut zobacz ›
2018-10-13 LKS Wola Dalsza 1:4 Start Brzóza Stadnicka zobacz ›
2018-10-13 Zorza Trzeboś 1:1 Szarotka Rogóżno zobacz ›
2018-10-13 Tatyna Dylągówka 1:4 Wisłok Czarna zobacz ›
2018-10-13 Leśna Wólka Podleśna 2:4 Dynovia Dynów zobacz ›
2018-10-13 Czarni Kraczkowa 3:2 Iskra Jawornik Polski zobacz ›
2018-10-14 Jawor Krzemienica 5:2 LKS Grodziszczanka Grodzisko Dolne zobacz ›
10  2018-10-20 Iskra Jawornik Polski Jawor Krzemienica 17:00
10  2018-10-20 Dynovia Dynów Czarni Kraczkowa 17:00
10  2018-10-20 Wisłok Czarna Leśna Wólka Podleśna 17:00
10  2018-10-20 Szarotka Rogóżno Tatyna Dylągówka 17:00
10  2018-10-20 Start Brzóza Stadnicka Zorza Trzeboś 17:00
10  2018-10-20 KS Dąbrówki LKS Wola Dalsza 17:00
10  2018-10-21 SPEC Stal Łańcut LKS Grodziszczanka Grodzisko Dolne 15:00
11  2018-10-27 LKS Wola Dalsza SPEC Stal Łańcut 17:00
11  2018-10-27 Zorza Trzeboś KS Dąbrówki 17:00
11  2018-10-27 Tatyna Dylągówka Start Brzóza Stadnicka 17:00
11  2018-10-27 Leśna Wólka Podleśna Szarotka Rogóżno 17:00
11  2018-10-27 Czarni Kraczkowa Wisłok Czarna 17:00
11  2018-10-27 Jawor Krzemienica Dynovia Dynów 17:00
11  2018-10-27 LKS Grodziszczanka Grodzisko Dolne Iskra Jawornik Polski 17:00
12  2018-11-03 SPEC Stal Łańcut Iskra Jawornik Polski 17:00
12  2018-11-03 Wisłok Czarna Jawor Krzemienica 17:00
12  2018-11-03 Szarotka Rogóżno Czarni Kraczkowa 17:00
12  2018-11-03 Start Brzóza Stadnicka Leśna Wólka Podleśna 17:00
12  2018-11-03 KS Dąbrówki Tatyna Dylągówka 17:00
12  2018-11-03 LKS Wola Dalsza Zorza Trzeboś 17:00
12  2018-11-04 Dynovia Dynów LKS Grodziszczanka Grodzisko Dolne 14:00
13  2018-11-10 Zorza Trzeboś SPEC Stal Łańcut 17:00
13  2018-11-10 Tatyna Dylągówka LKS Wola Dalsza 17:00
13  2018-11-10 Leśna Wólka Podleśna KS Dąbrówki 17:00
13  2018-11-10 Czarni Kraczkowa Start Brzóza Stadnicka 17:00
13  2018-11-10 Jawor Krzemienica Szarotka Rogóżno 17:00
13  2018-11-10 LKS Grodziszczanka Grodzisko Dolne Wisłok Czarna 14:00
13  2018-11-10 Iskra Jawornik Polski Dynovia Dynów 17:00

Najbliższe spotkanie

SPEC Stal ŁańcutLKS Grodziszczanka Grodzisko Dolne
SPEC Stal Łańcut   LKS Grodziszczanka Grodzisko Dolne
2018-10-21, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
KS Dąbrówki 1:3 SPEC Stal Łańcut
LKS Wola Dalsza 1:4 Start Brzóza Stadnicka
Zorza Trzeboś 1:1 Szarotka Rogóżno
Tatyna Dylągówka 1:4 Wisłok Czarna
Leśna Wólka Podleśna 2:4 Dynovia Dynów
Czarni Kraczkowa 3:2 Iskra Jawornik Polski
Jawor Krzemienica 5:2 LKS Grodziszczanka Grodzisko Dolne

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10
SPEC Stal Łańcut - LKS Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Iskra Jawornik Polski - Jawor Krzemienica
Dynovia Dynów - Czarni Kraczkowa
Wisłok Czarna - Leśna Wólka Podleśna
Szarotka Rogóżno - Tatyna Dylągówka
Start Brzóza Stadnicka - Zorza Trzeboś
KS Dąbrówki - LKS Wola Dalsza

Ostatnie spotkanie

Jawor KrzemienicaLKS Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Jawor Krzemienica 5:2 LKS Grodziszczanka Grodzisko Dolne
2018-10-14, 14:00:00
     
oceny zawodników »

Najnowsza galeria

LKS Grodziszczanka Grodzisko Dolne - Sawa Sonina 4:0 (08.10.2017)
Ładowanie...

Statystyki drużyny