LKS Grodziszczanka Grodzisko Dolne - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Bratek Bratkowice - Grodziszczanka Grodzisko Dolne 5:4
  • Strug Tyczyn - Błażowianka Błażowa 3:1
  • Strumyk Malawa - Crasnovia Krasne 1:0
  • Iskra Jawornik Polski - Jedność Niechobrz 0:3
  • Korona Rzeszów - KS Stobierna 0:1
  • GKS Niebylec - Sawa Sonina 1:3
  • Błękit Żołynia - Resovia II 2:1
  • Sokół Sokołów Małopolski - Dynovia Dynów 2:4
  •        

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 98, wczoraj: 224
ogółem: 666 018

statystyki szczegółowe

Tabela Ligi

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
bz 19 44 14 2 3 40 - 16 +24
2.
herb
bz 19 39 12 3 4 45 - 16 +29
3.
herb
bz 19 36 11 3 5 32 - 17 +15
4.
herb
plus 19 34 10 4 5 30 - 27 +3
5.
herb
minus 19 32 10 2 7 40 - 28 +12
6.
herb
bz 20 31 9 4 7 42 - 41 +1
7.
herb
bz 19 30 9 3 7 26 - 26 0
8.
herb
bz 19 29 8 5 6 31 - 21 +10
9.
herb
bz 20 24 7 3 10 29 - 43 -14
10.
herb
bz 18 22 5 7 6 39 - 37 +2
11.
herb
bz 19 22 5 7 7 37 - 39 -2
12.
herb
plus 19 22 6 4 9 26 - 40 -14
13.
herb
minus 19 22 7 1 11 37 - 52 -15
14.
herb
bz 19 19 6 1 12 26 - 44 -18
15.
herb
bz 19 12 3 3 13 28 - 36 -8
16.
herb
bz 18 12 4 0 14 20 - 45 -25

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
10 22 7 1 2 21 - 8 +13
2.
herb
11 21 6 3 2 17 - 10 +7
3.
herb
10 20 6 2 2 23 - 8 +15
4.
herb
9 19 6 1 2 23 - 15 +8
5.
herb
9 18 6 0 3 23 - 14 +9
6.
herb
9 16 5 1 3 17 - 12 +5
7.
herb
9 15 5 0 4 23 - 20 +3
8.
herb
10 14 4 2 4 16 - 16 0
9.
herb
9 14 4 2 3 15 - 8 +7
10.
herb
10 14 4 2 4 17 - 20 -3
11.
herb
9 12 4 0 5 12 - 15 -3
12.
herb
10 11 2 5 3 25 - 19 +6
13.
herb
9 10 2 4 3 14 - 13 +1
14.
herb
9 9 3 0 6 12 - 21 -9
15.
herb
9 7 2 1 6 11 - 23 -12
16.
herb
10 5 1 2 7 15 - 22 -7

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
9 22 7 1 1 19 - 8 +11
2.
herb
10 20 6 2 2 15 - 5 +10
3.
herb
9 19 6 1 2 22 - 8 +14
4.
herb
10 18 5 3 2 14 - 11 +3
5.
herb
10 15 4 3 3 16 - 13 +3
6.
herb
10 14 4 2 4 17 - 14 +3
7.
herb
8 13 4 1 3 13 - 17 -4
8.
herb
11 12 3 3 5 19 - 26 -7
9.
herb
10 12 3 3 4 23 - 26 -3
10.
herb
10 12 4 0 6 15 - 21 -6
11.
herb
8 11 3 2 3 14 - 18 -4
12.
herb
10 10 3 1 6 12 - 23 -11
13.
herb
9 8 2 2 5 10 - 24 -14
14.
herb
10 7 2 1 7 14 - 32 -18
15.
herb
9 7 2 1 6 13 - 14 -1
16.
herb
9 3 1 0 8 8 - 24 -16

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
Korona Rzeszów
15 40 13 1 1 36 - 11 +25
2.
Strumyk Malawa
15 29 9 2 4 38 - 15 +23
3.
Błażowianka Błażowa
15 28 9 1 5 33 - 21 +12
4.
Strug Tyczyn
15 27 8 3 4 24 - 13 +11
5.
Błękit Żołynia
15 25 7 4 4 23 - 25 -2
6.
KS Stobierna
15 23 7 2 6 24 - 23 +1
7.
Jedność Niechobrz
15 23 7 2 6 25 - 18 +7
8.
Bratek Bratkowice
15 22 6 4 5 29 - 28 +1
9.
Sokół Sokołów Małopolski
14 21 5 6 3 33 - 24 +9
10.
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
15 18 4 6 5 30 - 30 0
11.
Dynovia Dynów
15 18 5 3 7 20 - 32 -12
12.
Crasnovia Krasne
15 16 5 1 9 31 - 45 -14
13.
Sawa Sonina
15 13 4 1 10 20 - 38 -18
14.
Iskra Jawornik Polski
14 12 4 0 10 17 - 34 -17
15.
Resovia II
15 12 3 3 9 17 - 38 -21
16.
GKS Niebylec
15 10 3 1 11 25 - 30 -5

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
Resovia II
5 12 4 0 1 12 - 5 +7
2.
Strumyk Malawa
4 10 3 1 0 7 - 1 +6
3.
Błękit Żołynia
4 9 3 0 1 7 - 2 +5
4.
Bratek Bratkowice
5 9 3 0 2 13 - 13 0
5.
Strug Tyczyn
4 9 3 0 1 8 - 4 +4
6.
KS Stobierna
4 7 2 1 1 2 - 3 -1
7.
Jedność Niechobrz
4 6 1 3 0 6 - 3 +3
8.
Crasnovia Krasne
4 6 2 0 2 6 - 7 -1
9.
Sawa Sonina
4 6 2 0 2 6 - 6 0
10.
Korona Rzeszów
4 4 1 1 2 4 - 5 -1
11.
Błażowianka Błażowa
4 4 1 1 2 7 - 7 0
12.
Dynovia Dynów
4 4 1 1 2 6 - 8 -2
13.
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
4 4 1 1 2 7 - 9 -2
14.
GKS Niebylec
4 2 0 2 2 3 - 6 -3
15.
Sokół Sokołów Małopolski
4 1 0 1 3 6 - 13 -7
16.
Iskra Jawornik Polski
4 0 0 0 4 3 - 11 -8

Najbliższe spotkanie

Błażowianka BłażowaGrodziszczanka Grodzisko Dolne
Błażowianka Błażowa   Grodziszczanka Grodzisko Dolne
2018-04-22, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 21
Sokół Sokołów Małopolski - Bratek Bratkowice
Dynovia Dynów - Błękit Żołynia
Resovia II - GKS Niebylec
Sawa Sonina - Korona Rzeszów
KS Stobierna - Iskra Jawornik Polski
Jedność Niechobrz - Strumyk Malawa
Crasnovia Krasne - Strug Tyczyn
Błażowianka Błażowa - Grodziszczanka Grodzisko Dolne

Ostatnie spotkanie

Grodziszczanka Grodzisko DolneKorona Rzeszów
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2:0 Korona Rzeszów
2018-04-18, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 20
Bratek Bratkowice 5:4 Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Strug Tyczyn 3:1 Błażowianka Błażowa
Strumyk Malawa 1:0 Crasnovia Krasne
Iskra Jawornik Polski 0:3 Jedność Niechobrz
Korona Rzeszów 0:1 KS Stobierna
GKS Niebylec 1:3 Sawa Sonina
Błękit Żołynia 2:1 Resovia II
Sokół Sokołów Małopolski 2:4 Dynovia Dynów

Najnowsza galeria

LKS Grodziszczanka Grodzisko Dolne - Sawa Sonina 4:0 (08.10.2017)
Ładowanie...

Statystyki drużyny