LKS Grodziszczanka Grodzisko Dolne - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • KS Dąbrówki - SPEC Stal Łańcut 1:3
  • LKS Wola Dalsza - Start Brzóza Stadnicka 1:4
  • Zorza Trzeboś - Szarotka Rogóżno 1:1
  • Tatyna Dylągówka - Wisłok Czarna 1:4
  • Leśna Wólka Podleśna - Dynovia Dynów 2:4
  • Czarni Kraczkowa - Iskra Jawornik Polski 3:2
  • Jawor Krzemienica - LKS Grodziszczanka Grodzisko Dolne 5:2
  •        

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 259, wczoraj: 428
ogółem: 714 853

statystyki szczegółowe

Tabela Ligi

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
bz 9 24 8 0 1 29 - 9 +20
2.
herb
bz 9 22 7 1 1 37 - 11 +26
3.
herb
plus 9 17 5 2 2 25 - 17 +8
4.
herb
plus 9 16 5 1 3 19 - 13 +6
5.
herb
minus 9 16 5 1 3 19 - 14 +5
6.
herb
minus 9 16 5 1 3 22 - 20 +2
7.
herb
bz 9 13 4 1 4 16 - 16 0
8.
herb
bz 9 12 3 3 3 19 - 23 -4
9.
herb
bz 9 10 3 1 5 18 - 24 -6
10.
herb
plus 9 8 2 2 5 15 - 23 -8
11.
herb
plus 9 8 2 2 5 16 - 27 -11
12.
herb
minus 9 8 2 2 5 12 - 25 -13
13.
herb
minus 9 6 1 3 5 10 - 16 -6
14.
herb
bz 9 2 0 2 7 11 - 30 -19

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
5 15 5 0 0 18 - 3 +15
2.
herb
4 12 4 0 0 22 - 3 +19
3.
herb
5 11 3 2 0 14 - 7 +7
4.
herb
5 10 3 1 1 17 - 11 +6
5.
herb
5 9 3 0 2 9 - 8 +1
6.
herb
4 7 2 1 1 10 - 6 +4
7.
herb
4 7 2 1 1 11 - 10 +1
8.
herb
5 7 2 1 2 8 - 7 +1
9.
herb
4 7 2 1 1 9 - 10 -1
10.
herb
4 6 2 0 2 6 - 6 0
11.
herb
4 5 1 2 1 6 - 5 +1
12.
herb
5 4 1 1 3 7 - 13 -6
13.
herb
5 3 1 0 4 8 - 18 -10
14.
herb
4 1 0 1 3 4 - 12 -8

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
5 10 3 1 1 15 - 8 +7
2.
herb
4 9 3 0 1 11 - 6 +5
3.
herb
4 9 3 0 1 11 - 7 +4
4.
herb
4 7 2 1 1 10 - 5 +5
5.
herb
5 7 2 1 2 10 - 10 0
6.
herb
4 6 2 0 2 11 - 10 +1
7.
herb
4 6 2 0 2 11 - 11 0
8.
herb
4 6 2 0 2 5 - 9 -4
9.
herb
5 5 1 2 2 10 - 13 -3
10.
herb
4 5 1 2 1 4 - 7 -3
11.
herb
5 1 0 1 4 4 - 11 -7
12.
herb
5 1 0 1 4 7 - 18 -11
13.
herb
5 1 0 1 4 5 - 17 -12
14.
herb
5 1 0 1 4 5 - 17 -12

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Wisłok CzarnaWisłok Czarna 9 24 8 0 1 29 - 9 +20
2. SPEC Stal ŁańcutSPEC Stal Łańcut 9 22 7 1 1 37 - 11 +26
3. Dynovia DynówDynovia Dynów 9 17 5 2 2 25 - 17 +8
4. Start Brzóza StadnickaStart Brzóza Stadnicka 9 16 5 1 3 19 - 13 +6
5. LKS Wola DalszaLKS Wola Dalsza 9 16 5 1 3 19 - 14 +5
6. Zorza TrzebośZorza Trzeboś 9 16 5 1 3 22 - 20 +2
7. KS DąbrówkiKS Dąbrówki 9 13 4 1 4 16 - 16 0
8. Tatyna DylągówkaTatyna Dylągówka 9 12 3 3 3 19 - 23 -4
9. LKS Grodziszczanka Grodzisko DolneLKS Grodziszczanka Grodzisko Dolne 9 10 3 1 5 18 - 24 -6
10. Jawor KrzemienicaJawor Krzemienica 9 8 2 2 5 15 - 23 -8
11. Czarni KraczkowaCzarni Kraczkowa 9 8 2 2 5 16 - 27 -11
12. Szarotka RogóżnoSzarotka Rogóżno 9 8 2 2 5 12 - 25 -13
13. Iskra Jawornik PolskiIskra Jawornik Polski 9 6 1 3 5 10 - 16 -6
14. Leśna Wólka PodleśnaLeśna Wólka Podleśna 9 2 0 2 7 11 - 30 -19

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Dynovia DynówDynovia Dynów 0 0 0 0 0 0 - 0 0
2. Iskra Jawornik PolskiIskra Jawornik Polski 0 0 0 0 0 0 - 0 0
3. LKS Grodziszczanka Grodzisko DolneLKS Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0 0 0 0 0 0 - 0 0
4. Jawor KrzemienicaJawor Krzemienica 0 0 0 0 0 0 - 0 0
5. Czarni KraczkowaCzarni Kraczkowa 0 0 0 0 0 0 - 0 0
6. Leśna Wólka PodleśnaLeśna Wólka Podleśna 0 0 0 0 0 0 - 0 0
7. Tatyna DylągówkaTatyna Dylągówka 0 0 0 0 0 0 - 0 0
8. Zorza TrzebośZorza Trzeboś 0 0 0 0 0 0 - 0 0
9. LKS Wola DalszaLKS Wola Dalsza 0 0 0 0 0 0 - 0 0
10. KS DąbrówkiKS Dąbrówki 0 0 0 0 0 0 - 0 0
11. Start Brzóza StadnickaStart Brzóza Stadnicka 0 0 0 0 0 0 - 0 0
12. Szarotka RogóżnoSzarotka Rogóżno 0 0 0 0 0 0 - 0 0
13. Wisłok CzarnaWisłok Czarna 0 0 0 0 0 0 - 0 0
14. SPEC Stal ŁańcutSPEC Stal Łańcut 0 0 0 0 0 0 - 0 0

Tabela ligowa - zestawienie

Drużyna1234567891011121314
1. Dynovia Dynów XXX 4:2 - 2:2 - 3:0 - 3:1 - - - - - 2:2
2. Wisłok Czarna - XXX 5:1 - 2:0 - 6:0 - - - - - 2:03:2
3. Szarotka Rogóżno1:4 - XXX 2:1 - 1:3 - - - - - 2:3 - 2:7
4. Start Brzóza Stadnicka - 1:4 - XXX 4:3 - - - - - 3:0 - 1:00:1
5. KS Dąbrówki3:1 - 0:1 - XXX - - - - 2:1 - - - 1:3
6. LKS Wola Dalsza - 0:1 - 1:4 - XXX - - 3:1 - 1:1 - 3:0 -
7. Zorza Trzeboś4:2 - 1:1 - - - XXX 0:4 - 8:1 - 4:3 - -
8. Tatyna Dylągówka - 1:4 - - - - - XXX 3:2 - 3:2 - 2:2 -
9. Leśna Wólka Podleśna2:4 - - - - - 0:3 - XXX 2:2 - 0:3 - -
10. Czarni Kraczkowa - - - - - 1:4 - 4:4 - XXX 3:0 - 3:2 -
11. Jawor Krzemienica - - - - 0:1 - 3:1 - 2:2 - XXX 5:2 - -
12. LKS Grodziszczanka Grodzisko Dolne - - - 0:32:42:4 - 1:1 - 2:1 - XXX - -
13. Iskra Jawornik Polski - - 1:1 - 2:2 - 0:1 - 3:1 - - - XXX -
14. SPEC Stal Łańcut - - - - - - - 5:07:13:07:2 - - XXX

Najbliższe spotkanie

SPEC Stal ŁańcutLKS Grodziszczanka Grodzisko Dolne
SPEC Stal Łańcut   LKS Grodziszczanka Grodzisko Dolne
2018-10-21, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
KS Dąbrówki 1:3 SPEC Stal Łańcut
LKS Wola Dalsza 1:4 Start Brzóza Stadnicka
Zorza Trzeboś 1:1 Szarotka Rogóżno
Tatyna Dylągówka 1:4 Wisłok Czarna
Leśna Wólka Podleśna 2:4 Dynovia Dynów
Czarni Kraczkowa 3:2 Iskra Jawornik Polski
Jawor Krzemienica 5:2 LKS Grodziszczanka Grodzisko Dolne

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10
SPEC Stal Łańcut - LKS Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Iskra Jawornik Polski - Jawor Krzemienica
Dynovia Dynów - Czarni Kraczkowa
Wisłok Czarna - Leśna Wólka Podleśna
Szarotka Rogóżno - Tatyna Dylągówka
Start Brzóza Stadnicka - Zorza Trzeboś
KS Dąbrówki - LKS Wola Dalsza

Ostatnie spotkanie

Jawor KrzemienicaLKS Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Jawor Krzemienica 5:2 LKS Grodziszczanka Grodzisko Dolne
2018-10-14, 14:00:00
     
oceny zawodników »

Najnowsza galeria

LKS Grodziszczanka Grodzisko Dolne - Sawa Sonina 4:0 (08.10.2017)
Ładowanie...

Statystyki drużyny