• Sawa Sonina - Bratek Bratkowice 1:4
  • Iskra Jawornik Polski - Strumyk Malawa 2:5

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku

• autor: kdanak, 2017-12-22 08:56

Swoim zawodnikom, zawodniczkom, trenerom i sympatykom składamy życzenia, aby nadchodzące Święta Bożego Narodzenia upłynęły w ciepłej, rodzinnej atmosferze, a nadchodzący rok obfitował w same pozytywne emocje, również te sportowe związane z naszym Klubem.

Sparingi przed rundą wiosenną

• autor: kdanak, 2017-12-17 17:01

LKS Grodziszczanka Grodzisko Dolne w połowie stycznia rozpocznie pod wodzą nowego trenera przygotowania do rundy wiosennej Klasy Okręgowej 2017/2018. Przypomnijmy, że nowym trenerem seniorów Grodziszczanki będzie Grzegorz Chwasta

Nasza drużyna pod wodzą nowego trenera ma zaplanowane 10 sparingów

Wśród sparingpartnerów są drużyny, z którymi mierzyliśmy się w ubiegłym sezonie, bądź walczymy z nimi obecnie w rozgrywkach okręgówki.

Pierwszy sparing jest zaplanowany na 27 stycznia (Błękitni Grzęska), zaś ostatni na 10 marca (Pogoń Leżajsk). Dokładne terminy oraz miejsca sparingów będą podawane na bieżąco.

Pierwszy mecz rundy wiosennej, z Koroną Rzeszów na naszym boisku, rozegramy 17/18 marca

Nowy trener LKSu Grodziszczanka

• autor: kdanak, 2017-12-12 17:41

Nowym trenerem seniorskiej drużyny LKSu Grodziszczanka Grodzisko Dolne został Grzegorz Chwasta. Ma on na swoim koncie grę na pozycji napastnika w takich klubach, jak Izolator Boguchwała, Resovia Rzeszów, czy Orzeł Wólka Niedźwiedzka.

Nowy trener naszego zespołu w czerwcu br. zakończył współpracę z drużyną Orła Wólki Niedźwiedzkiej, gdzie występował jako grający trener. Z kolei od lipca br. był trenerem naszego ligowego rywala – KS Iskra Jawornik Polski.

Życzymy powodzenia i czekamy na pierwsze mecze pod wodzą nowego trenera.

To nie koniec zmian personalnych w drużynie, będziemy o nich informować wkrótce.

Halowy Otwarty Turniej Piłki Nożnej "Orlików"

• autor: kdanak, 2017-12-05 09:29

W sobotę 2 grudnia 2017 roku w hali sportowej Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Grodzisku Dolnym miał miejsce I Otwarty Turniej Piłki Nożnej Orlików o Mistrzostwo Powiatu Leżajskiego.

W turnieju udział wzięło 7 zespołów. Tytuł Mistrza Powiatu Leżajskiego w Halowej Piłce Nożnej za 2017 rok zdobyli młodzi piłkarze LKS „Grodziszczanka” trenujący w szkółce piłkarskiej działającej w klubie, której trenerem jest Paweł Matuszek.

Organizatorami pierwszych historycznych mistrzostw było: Powiatowe Zrzeszenie Zespołów Sportowych w Leżajsku i Ludowy Klub Sportowy „Grodziszczanka” Grodzisko Dolne.

Drużyny uczestniczące w turnieju, a także najlepsi zawodnicy w turnieju i w poszczególnych zespołach, otrzymali pamiątkowe puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe.

Skład naszych zespolów:

LKS 'Grodziszczanka' I Grodzisko Dolne : Wnęk Wojciech,Moszkowicz Łukasz, Leniart Albert, Szałapski Radosław (4 bramki w turnieju), Mazur Patryk (2 bramki), Leja Karol (1 bramka), Grzywna Miłosz

LKS 'Grodziszczanka' II Grodzisko Dolne: Maj Krystian, Klin Jakub, Pelc Kacper (2 bramki), Kuczek Filik (1 bramka), Malach Mateusz (1 bramka), Wojtas Damian, Żugaj Marcin, Majkut Andrzej

Klasyfikacja końcowa:

1. LKS 'Grodziszczanka' I Grodzisko Dolne